Prekių pirkimas

Svetainėje galima suformuoti prekių krepšelį ir neregistruotiems vartotojams, Jums reikės užpildyti pirkėjo informaciją: Vardas, Pavardė, adresas, telefonas ir elektroninio pašto adresas.  

Apmokėjimas

Apmokėjimas už prekes galimas šiuo būdu:

-Atsiskaitymas bankiniu pavedimuPrekių pristatymas
    * Prekių pristatymo laikotarpis gali svyruoti nuo kelių valandų iki 2 darbo dienų, priklausomai nuo užsakytos prekių grupės, kiekio ir pasirinkto pristatymo būdo.
    * Apie prekių pristatymo laiką būsite informuoti iš anksto, prieš jums atsiunčiant apmokėjimo sąskaitą.
    * Jei partnerių sandėliuose ir Lietuvoje prekės nėra, apie tokią situaciją informuosime, sąskaitos nebus paruošiamos užsakovui,  jei nėra atskiro individualaus susitarimo.
    * Prekių pristatymo kainos priklauso nuo siuntų paslaugas atliekančios įmonės įkainius. 
    * Pristatymo diena skaičiuojama nuo tos dienos, kai  nurodytoje apmokėjimo sąskaitoje matoma pervesta pinigų suma už pasirinktą prekių krepšelį.

Privatumo sąlygos 
Mes garantuojame už Jūsų pateiktų duomenų (elektroninio pašto adreso, vardo, pavardės, adreso ir kt.), atsiskaitymu bei finansines informacijos saugumą ir privatumą.
Jūsų telefono numeris, elektroninio pašto adresas bus naudojamas tik tuo atveju, kai reikės su jumis susisiekti dėl Jūsų užsakymo.
Visa pateikta informacija bus naudojama tik aukščiau pateiktomis salygomis ir jokiu budu neatskleidžiama trečiosioms šalims.